Cart 0 Wishlist 0 Account
Menu
Our products are available for retail sale you can buy through our website. Your wholesale price requests [email protected] you can send an e-mail.
Bağlar Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:6 A-Blok Kat:1 Güneşli Bağcılar / İSTANBUL TURKEY
Monday - Friday 09:00 - 18:30
Saturday 09:00 - 13:00

About Us

About Us

Hakkımızda

Sağlık ve Otel sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan ve her zaman daha iyi hizmet verebilmek için  kendini sürekli yenileyen  Polat Tıbbi Tekstil; girişimci , yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2005 yılında kurulmuştur.

Hastane Tıbbi Tekstili  sektöründe başladığı faaliyetlerine kısa sürede  Otel Tekstili ve Tıpta Giyimi ekleyerek bir şirketler grubu haline gelmiştir.Polat Tıbbi Tekstil  geçen yıllar içerisinde yurt içinde  hastane tekstili sektöründe hızla İlerlemiştir.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Polat Tıbbi Tekstil  sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Hizmette sürekliliği esas alarak sahip olduğumuz kalite kültürünü en üst seviyede tutarak ve büyük başarılara imza atarak gururla ilerlediğimiz yolda amacımız profesyonel kadromuz, deneyimlerimiz ile ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmaktır.


MÜŞTERİ ANLAYIŞI
Dürüst, güvenilir, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışla iş yapmak.

SAMİMİ İLETİŞİM
Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

ZAMANINDA TESLİM
İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.Bed Protector
Flames that will extend the life of your beds
Bed Protector
Quilt
Classic, Goose Down, Luxury Duvets
Quilt
Hotel Boucle Supplies
Shampoo, Hotel Slippers and More...
Hotel Boucle Supplies
Fast Shipping Delivery of goods in 24 hours all over the country
Customer service Customer support by phone 7/24
Quality assurance Only orginal
Affourdable Prices Rest prices on the market
Convenient payment Convenient payment